| Anessssss a întrebat:

Peste 3 saptamani este ziua de nastere a celei mai bune prietene ale mele si nu am nici o idee ce as putea sa-i iau... Ma gandesc la mai multe lucruri, dar nu sunt sigurra... Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Heyyy a răspuns:

Cand trebuie sa ii i-au un cadou prieteni mele cele mai buna ma gandesc mai intai la ce isi doreste de mult timp. Daca nu mi-a spus ma gandesc la stilul ei si ce sar portivi pentru ea sau sa ii ia-au ceva care o caracterizeaza, de exemplu: daca ii place foarte mult muzica rock ii iau tricouri cu metalica bratari etc. Sper ca te-am ajutat si cand te hotarasti ce sa ii iei sa imi spui si mie :X:*

| Gest4U a răspuns:

Uite o idee: oja, oje care se crapa, oja ce se sparge, lac de unghii, Set 3 oje CRACKLE culori si modele noi, calitate superioara

| Crissww a răspuns:

Iti recomand sa ii iei o oja,un parfum,o bluza ceva sa foloseasca.I-ai o carte, un lant, bratara ceva.Gasesti tuwinking

| alinapp12345 a răspuns:

Ar fi bine sa printezi o fotografie de-a voastra si sa o pui intr-o rama ceva...dar depinde de horoscop big grin