| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii cumpar unui coleg de majorat?

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Nu stiu ce anume exact... dar sa fie ceva cu care sa il faci sa te tina minte, sa fie ceva simbolic, de suflet.winking

| antonia09 a răspuns:

In cazul in care nu stii ceea ce ii place, poti sa contribui impreuna cu colegii la un cadou comun sau avand in vedere ca suntem in criza puteti sa strangeti banii si sa ii daruiti impreuna cu o felicitare semnata de toti.

| jonstar a răspuns:

Daca ai umor si esti asa mai indraznet, o revista xxx, daca tot face 18 ani