| OannaAlee a întrebat:

Ce cadou as putea sa ii iau prietenului meu de ziua lui? Vreau ceva mai special. Implineste 20 de ani happy. Va rog. Fundita :*

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Un parfum, un lant cu initiala numelui, o fotografie cu voi doi impreuna, un film, un ceas etc.

| Dexaa a răspuns:

Păi ai putea să-i dai : un parfum, un tricou cu imprimeu şi bineînţeles o declaraţie de dragoste pe care sigur o vei găsi în inima ta.

| maayan a răspuns:

Poti sa faci cadou un tablou cu voi doi si un ceas cred ca o sa-i placa.