| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou i-as putea darui unei fete care implineste 18 ani? Vreau sa fie ceva mai special

4 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Pai nu stiu ai putea sa ii cumperi ceva ce isi doreste de mult timp, sau o carte cu o dedicatie(intelegi tu). Poti sa ii cumperi ceva care sa tina mai mult timp, adica nu un parfum sau ceva de genul, un lucru care sa ii aminteasca de tine. Daca sunteti bune prietene.:d

| cat a răspuns:

Mie mi se pare super medalionul asta in forma de inimioara care este si practic fiind un memory stick de 4GB http://www.crownfashion.ro/......%83-883840 sau poate iti place ceva de genul http://www.crownfashion.ro/catalog/colec%c5%a3ia-vintage-142261

| ledzeppelin a răspuns:

Pai depinde si de relatia dintre voi doua. Daca sunteti apropiate ii poti lua un lantisor care se deschide in forma de ceas sau inima si ii scrii un mesaj. happy.I-ai mai putea lua si o carte.De exemplu unei prietene i-am luat o carte cu o poveste asemanatoare vietii ei.Sau nu stiu.Depinde de persoana.Un cadou special nu trebuie sa coste mult.Sau,cel mai bun prieten al meu mi-a scris o carte.Cum am spus, depinde de relatia dintre voi doua.

| denisa_5127 a răspuns:

Te-as spune eu poate o Masina si Dragostea ta ar fi un cadou frumos si special pentru o fata care inplineste 18 ani sau o excursie in DUBAI...:*:*