| Monique_3125 a întrebat:

Ce as putea sa-i iau cadou prietenului meu de Craciun?(mentionez ca la 3 zile dupa ziua de Craciun, facem 6 luni). Multumeschappy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o rama in care sa pui o poza cu voi doibatting eyelashes

5 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

O bratara din argint.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca el nu isi doreste prea multe cadouri de la tine, si cred ca cel mai frumos cadou pe care poti sa il oferi este sa îi daruesti dragostea ta garnisita cu soapte, si cuvinte dragalase de iubire, Toti ne hranim din fructul ''iubirii si dragostei ce reusim sa o daruim omului drag ''.

| Adolescentul a răspuns:

Wawww felicitari si multeeeeee inainte:D :*, sincer ceva frumos ceva simbolic atat tie cat si lui, ceva care sa il faca ca oriunde va merge sa te aibe in gandul si mintea lui dar mai mult in sufletul lui:P Un lantisor cu inimioara ta din argint si cel mai mult si cel mai mult u esti cadoul lui special si cel mai frumos si sincer nu trebuie sa i`ti faci grijii in privinta cadoului din moment ce va aveti unu pe celalat:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai ce induiosator, un pisic daca nu are si il doreste.

| 999999 a răspuns:

Parfum, bratara, sau dc nu ceva facut de tine:X