| Iepuricaaa a întrebat:

Ce cadou i-as putea cumpara iubitului meu de majorat?

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Un ceas mecanic, autentic (dala vechi) de bun gust si sa scrii, gravezi ceva pe spate - "voi fi langa tine mereu"

2 răspunsuri:
| ellaells a răspuns:

Pai ai putea sa alegi intre: parfum, bratara, o camasa, o minge de fotbal...

| Privacy a răspuns:

Eu i-am cumparat prietenului meu o bratara de argint si avea o placuta tot de argint la ea si am scris acolo: Te iubesc! D (initiala numelui meu). I-a placut foarte mult. Depinde si de gusturile lui. O zi frumoasa!