| Passionlove a întrebat:

Ce cadou as putea sa-i iau iubitului meu de majorat? O idee va rogbatting eyelashes.

4 răspunsuri:
| bunny112 a răspuns:

Un ceas.

| bunny112 a răspuns:

Poti da comanda de o ceasca pe care sa fie poza ta iar cind in ea se pune ceai, ori orice altceva fierbinte apare poza ta.ori poti
face la fel dar pe un tricou sa iti fie poza ta.

| Passionlove explică:

Ceas i-am luat anul trecut, iar parfum i-am luat Herve Leger Homme de Craciun. Sun bune raspunsurile, dar as mai vrea si alte pareri daca se poate.batting eyelashes

| sory_1939 a răspuns:

Un parfum scump, o inimioara de plus, ceva care sa ai aminteasca de tine, o camasa