| Cristian1994 a întrebat:

Ce cadou i-as putea daruii iubitei mele? tinand cont ca sunt de 8 luni cu ea si ea are 15 ani?(eu 16)dau funda!

Răspuns Câştigător
| Serendipity17 a răspuns:

thinking ai putea un ursuletz dragut si o poza cu voi doi? big grin mi se pare un cadou potrivit pentru ocazie. S-au sa faci un album foto cu pozele voastre thinking sau daca nu bijuterii. dar e cam costisitor.

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un album cu poze cu voi sau un trandafir.

| CristineDelaruss a răspuns:

2 lanturi si o inima rupta in 2. astfel cand bucatelele se pun impreunasa se uneasca

| Piiink a răspuns:

Eu as zici un ursulet maree rosu sau roz sau ce culore vrei u sua un lantisor :X funda puppy dog eyes?

| AliceHappyGirl a răspuns:

Un trandafir rosu si un "Te iubesc!" spus din suflet!

| Khanikua a răspuns:

Iai cea ke ei ii place kel mai mult sau duo la o kina romantika si ak sa ii dai un inel da nu inseamna ca vrei sa o keri in kasatorie da fa-o sa aiba cea mai frum zi de 8 martie tongue fa-o sa se simta bine tongue fai toate poftele nu stiu

| Soryn14 a răspuns:

Prezenta ta...

| zeenath a răspuns:

O esarfa si flori!winking

| oanna_8063 a răspuns:

cutie bijuterii
Ursuleti dinaia roz :X
Cercei, medalioane, oglinzi
un buchet cu trandafirii dinaia rosii =p~
bijuterii in special smug

| Cicio_1057 a răspuns:

I-ai putea darui multe, dragul meu. trebuie sa te gandesti din suflet ce anume i-ar placea. depinde de personalitatea si stilul ei. succes!

| dianaficiuclovelove a răspuns:

Buna cristian cred ca trebuie sa ii ei un buchet de flori si ciocolata si doar tu esti iubitul ei stii cei place