| Narcysa a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua sau face bunicului meu care se numeste Ilie?

4 răspunsuri:
| Kristtine a răspuns:

Poţi să îi iei un spray, un deodorant, o brăţară thinking să îi faci tu o felicitare în care să-i zici " la mulţi ani!", o pălărie laughing o curea. gândeşte-te şi tu ce-i place luibatting eyelashes

| Famelia11 a răspuns:

Pai... Ce le place barbatilor : exp: o undita de pecuit, o sticla de vin, o bluza, o trusa de ras barba, un prosop de baie barbatesc. Etc. Succes!

| Diiiidi a răspuns:

Daca e ziua lui,La multi ani din partea mea!
Iai putea lua un breloc cu numele lui ca isi poate pune la ceva chei sau nu stiu eu ce,o,,brisca" asa se zice be la noi,adica cutitul ala mic care are si unghiera si de toate,cere sfatul buniicii tale in legatura cu o camasa o haina, pijama...
fa-i o pictura, ceva de mana facut de tine orice simti tu ca i-ar placea... Sper ca am fost de ajutor:* Funda?

| Gabrielle_3626 a răspuns:

Bună!
Îi poţi face cadou o icoană.
Sper că ţi-am fost de folos!