| whatever a întrebat:

Ce cadou i-as putea lua unei fete de 14 ani cam grasuta...va rog sa-mi raspundeti. MERSI

Răspuns Câştigător
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa-i iei o bijuterie. Nu trebuie sa fie scumpa dar trebuie sa fie de bun gust.

7 răspunsuri:
| User a răspuns:

Shaormalaughing

lolita
| lolita a răspuns:

Cumpara-i un cd sau un obiect cu Hanna Monatana sau Jonas Brothers, din cate am inteles asta le place tuturor adolescentilor. sau daca stii ce hobby are, cumpara-i ceva folositor.

| Lary a răspuns:

Ce legatura are faptul ca e grasuta cu un cadou?

| michy a răspuns:

Depinde de gusturile ei. f-ai un tricou personalizat de exemplu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sai iai ceia cei place

| cbrinzei a răspuns:

Pai are legatura, daca e mai grasa, si vrei sa ii iei toale, ii le iei mai lergi sau mai marilaughing sau shaormarolling on the floor

| cristina_1661 a răspuns:

Si ce conteaza ca e cam grasuta? Si grasutele pot fi frumoasewinking. Leaga-te de gusturile ei. Ii place sa citeasca? Fa-i cadou o carte. Ii place sa asculte muzica? Cumpara-i un cd sau niste casti pentru telefon, daca sta toata ziua cu castile in urechi.winking Poti sa-i iei un tricou sau un hanorac, logic, tinand cont de marime. Sau poate o geanta, cercei, colier, bratara, chiar un parfum.