| Raul_6585 a întrebat:

Ce cadou i-as putea oferi unei fete ce termina clasa 8-a, in afara de flori?

Răspuns Câştigător
| FailL a răspuns:

Un winnie the pooh

10 răspunsuri:
| acinorev a răspuns:

Flori, carti, bijuterii, o poza cu voi doi intr-un lantisor de aur, haina, o invitati la magazinul-restaurantul-pizzeria ei preferata, filmul preferat, bomboane, o felicitare, un sarut...

| MrAngelus a răspuns:

O haina ceva
Filmul preferat (pe DVD)
Bomboane
Un animalut de plus...

| Ađřıαηηα a răspuns:

Hei happy
Poi un plus mare :X
Ciocolata happy [ noi fetele ne topim dupa eahee hee]
Un lantisor finut [ pe care sa i`l pui uwinking]
O bratara happy finutzawinking
Pe langa astea poti sa adaugi o poezie draguta facuta de tine si sunt sigura ca o sa aprecieze.[ stiu ca este mai complicat de realizat deoarece i-o dai ei dar daca chiar ti la ea meritawinking ]
Sper ca te-am ajutat happy
Pa-pabatting eyelashes

| alexalx1234 a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Vă topiți după p**ă toate. Numai mințiți că oricum sunteți toate la fel.

| pokiD a răspuns:

Tampoane sau / si un vibrator

| hey97 a răspuns:

Si eu termin cls a 8a poate o felicitare pe langa flori sau o invitatie la o pizza mie asta mi-ar placea :XhappyBAFTA

| Crucified a răspuns:

Un BlackBerry sau iphone daca ai bani, daca nu i-ai o cutie de bomboane de ciocolata sau un urs de plus sau un latzic frum` sau un tricou albastru deschis, e cool!winking

| Morrigan a răspuns:

Un inel de logodna thinking rolling on the floor) glumeam oh go on dupa parerea mea, cel mai perfect ar fi un lantisor dragut, nu ceva foarte scump dar sa fie de bun gust si care sa ii aminteasca de tine thinking

| FailL a răspuns:

Sub nicio forma bijuterii. wtf. ce esti tu? finantatorul ei? sa-i cumpere ma-sa daca vrea. Cadourile scumpe sunt DE PROST GUST daca n-ati aflat pana acum. Si ***, asta de mai sus, lantisoare si bratari sa-i ceri lu' tac-tu.