| cioko19 a întrebat:

Ce cadou i-ati cumpara unui prieten bun, care implineste 18 anibatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| marsy a răspuns:

Depinde. tu stii ce prefera el mai mult. de ex. daca doreste un tatuaj. l-ai ajuta sa-si indeplineaska dorintsa. un cd cu muzicaa lui preferata... un bloc de tzigari big grin daca fumeaza. un suvenir(sabie, cutit, etc), niste boxe noi... un maiou mai deosebit.

18 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

happyO sampanie in primul rand si inca ceva care sti u ca ii place mult happyDe exemplu un ceas, un pafum ...etc happy

| cioko19 explică:

Tare glumet esti "prietenulanonim" big grin

| Farcas a răspuns:

Un durex playlaughing

| yanny`s a răspuns:

Avand in vedere ca va fi major ar trebui sa-i iei ceva haios... o suzeta, un biberon, un scuteclaughing doar o data e majoratul nu?

| dulcika a răspuns:

Buna.
O bretara (aur sau argint), un parfum de firma(addidas.)
pa pa.succes si distreaza-te cat poti la acel majorat.happy happy

| nBlade a răspuns:

Eu in locul tau mi-as scoate pierc-ul din bot pentru ca altfel nu te bot deosebii de scroafa care are fiare in nas.Cand devii om atunci mai vorbim. Sper cand te maresti si o sa ai nevoie de un job sa ajungi l mine la interviu. Si tot asa sa fi. O sa am un job pentru tine.Sa zbori de la etaj.

| kenzo007 a răspuns:

Buna!

Ce sti si tu ca isi doreste demult, dar nu a putut avea, sau ce ii place mult.

O bratara sau un lantisor din argint, un parfum, o sampanie sau vin. thinking

| KaTaLyN a răspuns:

O fata dupa plevnei laughing crede`ma ar aprecia mult de tot si t`ar avea la suflet tongue

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Niste catuse roz... ce zici?laughing

| sharky88 a răspuns:

Revista Playboy

| pepene a răspuns:

Pai nu stiutiu la caterinca daca vrei : suzeta, thinking oua de plastichappy, un teanc de bani din plastic pe care sa il pui sub pat dar sa se vada putin sa zica " mama ce de bani" si cand pune mana pe ei sunt din plasticlaughingthinking .si ce sa zic k prieteni : indeplineste`i ceva ce si` a dorit mult. daca se poatehappy daca nu iai ce crezi ca iar fii de mare ajutor.thinking :* app. la nume ai id?happy

| pepene a răspuns:

Lasa`mi si mie id tauhappy k mesajhappy pls[-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organizeaza'i o petrecere surpriza.
Daca e fata i'ai un parfum, un set de bijuterii, o poseta, o vizita in mall de unde isi poate lua ce vrea ( platesti tu ).
Daca e baiat i'ai un parfum, un ceas, ceva ce l'ar incanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Organizeaza'i o petrecere surpriza.
Daca e fata i'ai un parfum, un set de bijuterii, o poseta, o vizita in mall de unde isi poate lua ce vrea ( platesti tu ).
Daca e baiat i'ai un parfum, un ceas, ceva ce l'ar incanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
mersi de sfat:*

cat despre intr tathinking

cv de imbrakt sau poate un animal de companie:-\
sau o iubita daca nu arehee hee
:*
pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iai o gonfrabila laughing(daca e baiat) si daca e fata un vibrator(daca e singura) ca la majorat mai trebuie sa si razi(in limita bunului simt). Costumeazal in superman sau ceva de genulaughingsi ultimul lucru si cel mai importantbig grinistreazate ca e cel mai frumos la un majoratwinking[astea sunt cadouri daca vrei sa faci putin haz.Pentru ceva frumos sunt destule obtiuniwinking]

| cipicu a răspuns:

Sigur gasesti ceva misto pe www.oaches.ro

| dani_7394 a răspuns:

Un lantisor din argint, sau o bratara