| anonim_4396 a întrebat:

Un prieten implineste 15 ani in octombrie.Ce cadou ar fi potrivit?

6 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Ce crezi tu că-şi doreşte el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde si de cati bani aiwinking

| MisFit20 a răspuns:

Ai putea sa-i oferi un tricou personalizat. Ceva ce inseamna ceva pentru el. Cadoul sa fie in ton cu o emotie de a lui.

| AndreeeaConstantin a răspuns:

Fa-i un tricou sau ceva personalizat cu o imagine din aia de pe pagina de fb Cu substrat. sunt faine rau si prind happy

| sweetmih a răspuns:

Nu stiu tablet telefon,, tricou etc. daca vrei sa-ti spun mai multe spune-mi ce-i place (materii, etc.) Vezi tu. Plz raspunde-mi ca sa te pot ajuta mai departe. Spune-mi si bugetul tau.

| Aayan a răspuns:

Buna!
Avand in vedere ca implineste doar 15 ani, te-as sfatui sa nu te agiti prea tare.
Intr-un fel e inutil sa ne intrebi pe noi, fiindca gusturile difera, dar uite cateva cadouri ''universale'' : o carte in genul lui favorit, un tricou dragut, un set gen: parfum, deo si gel de dus.
Sau ai putea opta pentru ceva care sa reprezinte relatia voastra de prietenie, adica ceva personalizat, de exemplu o cana cu o poza cu voi 2.
Mult succes in cautarea cadoului! :*