| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea cumpara unui prieten bun care implineste 15 ani? Ne intelegem foarte bine si vreau sa am un cadou special. Va rog mult niste ideiwinking

4 răspunsuri:
| simplething a răspuns:

Un tricou personalizat, un caiet cu amintiri... sper ca te-am ajutat putin.

| Alex_8669 a răspuns:

Depinde de cati bani poti sa cheltuiesti pe cadou. Daca nu te intereseaza pretul poti sa ii iei un Iphone4 laughing dar banuiesc ca nu iti permiti asa ca putem sa zicem...o minge de fotbal. Depinde si de ce ii palce lui. Ce sporturi practica? Ce hoby-uri are? Dupa asta o sa iti dai seama ce i se potriveste si la un pret decent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un tricou personalizat, un ceas de mana, o carte a autorului sau preferat (daca ii place sa citeasca), o poza inramata cu voi doi etc

| BoomJust4you a răspuns:

Hey buna. Am vazut la muultii de varsta de 15 ani purtand un latisor cu best friend dar sa fie o jumaatate pe care u sa o porti si cealalta jumatate el/ea sau poti sa ii cumperi ceva valoros:X oricum multa bafta