| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou ia-ti face prietenului vostru la ziua lui de nastere? thinking

3 răspunsuri:
| ChildishDevil a răspuns:

E necesar sa cunosti persoana de langa tine mai intai de toate! Apoi iti dai seama ceea ce l-ar face fericit(unora le plac lucrurile marute-ceva simbolic eu stiuthinking, altii sunt adeptii lucrurilor de valoare)

Ca baiat presupun ca i-ar face placere un ceas, un vin scump, ceva personalizat cu voi 2, o tableta, o rama foto digitala). Sunt destul de multe variante depinde de personalitatea lui si de banii de care dispuihappy

| ღNuTzAღ a răspuns (pentru ChildishDevil):

Multumesc happy

| ChildishDevil a răspuns (pentru ღNuTzAღ):

Cu placere may:*