| msonegirl a întrebat:

Ce cadou ii faci prietenului tau de Valentine's day?

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Saptamana asta este carnavalul la noi in oras asa ca il voi lasa sa se distreze cat are chef cu prietenii lui, si sa vina acasa la ce ora vrea sau poate sa nici nu mai vina pana duminica. o dovada mai mare de iubire nu cred ca exista. laughing
cum imediat va fi ziua lui nu cred ca-i voi lua nimic special acum(inca ma mai gandesc), doar vom lua cina in oras (acelasi restaurant ca-n toti anii) si acasa voi pregati o noapte romantica doar pentru noi doi.

lolita
| lolita a răspuns:

Adjudecat! i-l fac cadou de ziua lui, nu masina mai... laughing

| Love4ever.EU a răspuns:

Nimiclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta se intreaba zilnic de doua saptamini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolita, pai si cum ramine cu Ferrari ala?
http://fc06.deviantart.net/......ab6421.jpg