| MaryDX09 a întrebat:

Ce cadou îi pot cumpăra prietenei mele (are 17 ani). Vreau sa îi cumpăr ceva care să o surprindă

Răspuns Câştigător
| LexiEla a răspuns:

Daca nu ai facut.o inca, poti incerca: un urs de 1 metru sau chiar mai mare, depinde de tine, o surprinzi aparand intr-un loc unde nu se asteapta sa fii si ii dai cadoul pe care.l vei alege (un fel de petrecere surpriza), ii cumperi un colaj de poze pentru perete, lantisoare la fel, o duci pe undeva, o scoti in oras seara. Personal cred ca ideea de surpriza (gen o duci undeva cu ochii inchisi) e mai frumoasa ca oricare. Nu cadoul e important, ci cum il oferi (poti sa ii iei ceva si sa il impacjetezi in 20 de hartii sa se plictiseasca sa desfaca)

1 răspuns:
| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Fructe, de exemplu: 2 mere botul iepurelui, 2 clementine, 2 grapefruit, 2 portocale acre, 2pere. Toate acestea puse intr-o sacosa noua cumparata odata cu fructele. Am propus mai multe sortimente de fructe deoarece nu stii ce prefera sa manance atunci când ajungi sa-i dai cadoul.