| IcsD a întrebat:

FUNDA! Ce cadou i-as putea cumpara de ziua prietenei mele cele mai bune (e ca sora mea)? Vreau ceva speciaal. M'am gandit gen lantisoare, bff, rame foto, bratari, ceva cu poza noastra(nu vreau asa). Vreau ceva mai specia, care sa surprinda

4 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Foarte buna ideea cu lantisorul.
Mai nou sunt prin magazine lantisoare care se impart in 2, gen : o inimioara, o inima. Daca nu gasesti prin zona ta incearca online!
Te pup si numai bine. :*

| ツDiana a răspuns:

Fai un cadou personalizat [ o perna, brelog, tricou] cu o poza cu ea, sau impreuna cu voi doua. happy

| piti77 a răspuns:

Daca este ca si sora ta, atunci cu siguranta stii ce-si doreste ea cel mai mult in perioada asta. un gest frumos ar fi sa-i oferi acel ceva..ar arata ca o cuonsti bine si esti atenta la dorintele ei..eu cred ca ar fi surprinsa placut

| mirumiru366 a răspuns:

O perna cu o poza cu ea, un lantisor care sa scrie numele ei, haine cu celebritati care ii plac ei, parfum.