| MlutzaGabitza a întrebat:

Ce cadou ii poti oferi unui baiat(iubit)? ..pentru cel mai bun raspuns. ofer funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se apropie iarna, ii poti face cadou o geaca si un pantalon. Daca ai memorie buna si stii sa aproximezi marimea.

| adrian1419 a răspuns:

O partida sau ceva pentru calculaoare daca ii plac

| GeoRgiiANna31 a răspuns:

Probabil oricat te'ai chinui nu o sa il gasesti pe cel perfect. Te'ai gandit sa ii intrebi si prietenii? Hmm, ma gandesc ca ceva pentru calculatoare nu ar fi potrivit pentru ziua lui :p. Probabil un ceas(asta daca poarta, iar daca nu, poate o sa i se para si mai dragut ca i l'ai luat). iar daca ii iei un ceas, poate e dragut sa ii iei si un ursulet de plus ceva care sa poarte ceasulhee hee

| GeoRgiiANna31 a răspuns:

Poate ar fi dragut sa ii cumperi un ceas, asta daca poarta iar daca nu l'ai vazut purtand probabil ar fi o idee si mai buna sa ii cumperi tu unul. Pate ar trebui si sa ii cumperi si un ursulet de plus care sa poarte ceasul big grin

| alexys231 a răspuns:

Salut, cred ca cel mai frumos cadou ar fi o bratara din aur. sau un lantisor cevahappy

| ionut8383 a răspuns:

Stii tu ce