| Nirvana a întrebat:

Este de bun gust sa oferi unui baiat o cravata drept cadou?

Răspuns Câştigător
| 32nelenya a răspuns:

Orice barbat apreciaza sa primeasca cadou o cravata eleganta pe care sa o poarte cu placere si care sa ii aminteasca de cea de la care a primit-o! cravata este ca un accesoriu pentru orice barbat! (acum depinde si de gusturile lui) sper ca ti-am fost de folosbig grin

8 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

E intr-adevar de bun gust, si eu il cumpar tatalui meu cravate scumpe cu diferite ocazii...Se bucura de fiecare data.
Succes!

| pwp a răspuns:

Da, de ce nu?
e un cadou foarte frumos love struck

| Nirvana explică:

Celui caruia vreau sa i-o daruiesc este colegul meu. Poarta des costum, tocmai de aceea ma bate gandul sa i-o cumpar. Nelamurirea mea consta in faptul ca nu stiu daca este potrivit sa ofer o cravata, luand in considerare relatia formala dintre noi.

| Deea dYdY a răspuns:

Mie asa mi se pare, adica eu asta i-as face cadou tatalui meu, din respect, dar daca ai o altfel de relatie cu respectivul cadoul poate fi mai spontan...

| Ics a răspuns:

Daca crezi ca e si genul lui Da!

| 32nelenya a răspuns:

Daca este un tip elegant nu conteaza ca aveti o relatie formala! eu zic ca va aprecia gestul tau! mai ales ca spui ca se imbraca la costum deci tu alegi cravata drept accesoriu!

| elasexygagica a răspuns:

Nu prea, mai bine ii faci cadou niste catuse cu puf roz o sa fie incantatbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baby