| Ghita_Ioana_1997 a întrebat:

Ce cadou pot lua de secret santa pentru o colega care imi este prietena dar nu bff? Suntem clasa a V a.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Du-te prin pepco, sunt multe chestii dragute si ieftine tip paturi pufoase, perne, sosete pufoase etc.

| Violleta2022 a răspuns:

O carte, o pereche de manusi, un fular, un DVD cu un film sau muzica, o bratarica ieftina samd.

| ibaal a răspuns:

Un globulet personalizat!
Poate ai vreo poza cu voi doua, ar fi chiar o amintire placuta ce-o poate pastra in timp, tematica, ieftina...

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

O cutie cu bomboane de ciocolată.