| pufulet123 a întrebat:

Ce cadou sa-i fac celei mai bune prietene cu ocazia zilei de nastere?
vreau mai multe ideii

2 răspunsuri:
| LoredanaS19 a răspuns:

Părerea mea este ca poti sa ii cumperi o brăţară/ lănţişor de argint sau pur si simplu un lant in care scrie pe jumatate best/ friend, sau poti personaliza pe net o poza cu voi doua pe o perina/ cană / sau orice altceva. De asemenea mai poti sa ii cumperi o rochie frumoasa sau un set de machiaj. Sper ca ţi-am putut fi de folos si încearcă sa afli cam ce i-ar plăcea ei in caz de nu sti deja si cu siguranta vei gasi cadoul perfect pentru cea mai buna prietena a tahappy

| Pizzaislife a răspuns:

Un cub rotativ cu poze, o bratara sau lantisor din argint, o trusa de machiaj daca o pasioneaza, un parfum ce sti cai place sau un breloc/cana cu numele ei poate chiar sa i faci un tricou personalizat cu un mesaj special pentru ea