| gianinutza a întrebat:

Ce cadou sa-i fac sorei mele de Craciun, avand in vedere ca are 23 de ani?

14 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Depinde ce varsta are surioara ta. Poti sa ii faci cadou ceva ce ii poate fi de folos cum ar fi un parfum sau o bluza. Daca nu poti sa ii cumperi ceva personalizat.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt multe cadouri pe care ai putea sa i le cumperi love struck
-O geanta
-O brataralove struck
-Un parfum
-O bluzita draguta
-O pereche de blugi la modahappy
-O pereche de cercei marilove struck
-Un lantisorhappy

| Flav a răspuns:

Un baiat. Treci pe privat sa-ti dau numarul meu de telefon.batting eyelashes

| Victoria a răspuns:

O poza cu voi doua impreuna, inramata big grin (poza poate fi si din perioada copilariei)

| JeSa a răspuns:

Buna!, o pereche de cerceiwinking!, Pa, pa!

| Ceva ciudat. a răspuns:

Un lucru in care sa pui suflet.Nu sa'i cumperi ceva asa...numai sa nu zici ca nu i-ai luat nimic.
Poate fi ceva simbolic. Poate chiar confectionat de tine. Te asigur ca ii va placea mai mult si va pretui lucrul acela.

| Mixed a răspuns:

Pai. cumpara-i o bluza... un parfum. un ursultes de plus. Ceva dragut...

| r8driver a răspuns:

23 de anithinking imi este rusine sa-ti sunrolling on the floor

O felicitare...

| betty17 a răspuns:

Un parfum, un ol cu flori frumos, bijuterii, o bluza care crezi ca e pe gustul ei, ceva ce crezi ca i-ar trebui in casa etc

succes

| Cretzule a răspuns:

Asta ma gandesc si eu a mea are 29.

| doar.eu a răspuns:

Http://www.ghizbi.ro/
Aici gasesti niste cadouri destul de originale
sau aici : http://www.kadoly.ro/cadouri/cadouri-personalizate-38.html
Sper sa gasesti un cadou cat mai special :*

| blunts a răspuns:

Un catelus...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa iti dau si eu o idee.Ai putea sa ii cumperi o carte, un pachet de globuri {cu 4 sau 5 globuri in el}si o felicitare frumoasa.Alt ceva nu stiu ce sa ii duci! Scuze!

| teodora_4978 a răspuns:

Salut! Sunt Teodora si asa vrea sa iti dau si eu o idee.Ai putea sa ii iei o carte, un pachetel {de 3-4 globuri} si o felicitare frumoasa.Alt ceva nu stiu!