| Corina23_4012 a întrebat:

Ce sa-i dau cadou sorei mele, avand in vedere ca are 8 ani?

Răspuns Câştigător
| Valisha18 a răspuns:

La varsta aceea, mi-ar fi placut un CD cu povestea ''Cenusareasa"" sau cu Barbie si cai magici...sau o jucarie din aceea, parca vie, pisicuta, catelus, sau daca iti permiti un calut din acela, mare... sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Ii poti daruii un ursulet,o carte interesanta de varsta ei, lantisor sau cercei (bratara), fundite de prins in par, o rochita frumoasa...Sunt foarte multe lucruri! Sper ca te-am ajutat...
Pa :*

| crysty97 a răspuns:

Ceva jucarie de fete acum te uiti u prin magazine...

| candora a răspuns:

Poti sa-i faci cadou o gentuta de aia roza si de fite, cu multe franjuri si ornamentatii. O bluzita cu serialul ei din desene animate. Deja la jucarii cred ca te-ai gindit dar e cam expirata ideea. Daca ai timp poti sa mergi si sa-i iprimi o poza de-a ei pe o pernuta, nu se va desparti de ea in nici o seara, sau pe canuta din care-si bea lapticul in fiecare dimineatawinking

| Bijou a răspuns:

O papusa, cred ca ar face-o fericita