| GhostRiderr a întrebat:

Ce cadou sa ii fac unei colege de clasa (clasa a 8-a)
Ea este o persona de treaba frumosa vreau sa ii fac un cadou nu prea scump sau ceva mar eei ii plac lucrurile simple
VREAU SUGESTI!
P.S=

Răspuns Câştigător
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

O caciulita si un fular asortate.

5 răspunsuri:
| Flaviucu a răspuns:

Daca ii plac lucrurile simple nu cred ca ar trebui sa cheltuiesti banii pe ceva. Daca ai o poza cu tine si cu ea, o poti pune intr-o rama si eu dai ca amintire, ar fi cel mai frumos cadou decat toate lucrurile sofisticate pe care o sa le arunce de colo-n colo.

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cunmpara-i un CD cu muzica ei prefertaa sau o carte buna, din genul pe care le citetse ea cu placere, sua un DVD cu un joc video daca o pasioneaza. O alta idee de cadou ar fi o esarfa draguta, din matase naturala, cu un imprimeu deosbeit, sau o cutie de bomboane fine de ciocolata ori un stilou cu penita de uar. Nu opta pentru parfum, pantofi, poseta, rochie, bijuterii etc daca nu sunteti apropiatai si mai ales daca nu ai multi bani dispon ibili pentru cadoul ei, intrucat aceste obiecte daca sunt ieftine nu sunt de calitate si cu soguranta nu le va putea folosi, cel putin nu cu placere. Bafta in alegera cadoului potrivit!

| WholeWorldTeam a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi bratari impletite colorate. Ceva in genul asta http://www.google.com/......tp?/search putea sa ii cumperi de aici : http://dya-bratariimpletite.blogspot.ro/ Vezi daca te ajuta.
Succes.

| GhostRiderr explică:

Ms pentru toate rasp

| sorinamihaela09 a răspuns:

I-ai o bluza,asta daca ii cunosti stiul vestimentar si stii ce i-ar placea k sunt atatea magazine,sau un lantisor cu un medalion mai finut, nu trebuie neaparat sa fie din argint poate fi si suflat... daca zici ca nu ai prea multi bani, pana la urma gestul conteaza, sau daca nu gandeste-te la ceva ce crezi ca i-ar placea mult ca doar e colega ta, banuiesc ca o cunosti cat de cat