| SmiiileXoXo a întrebat:

Ce cadou sa ii facem prietenului nostru de majorat? Vrem sa fie ceva haios dar si folositor. In jur de 260-300 lei big grin

1 răspuns:
| elik a răspuns:

Eu cu gasca mea am facut ceva super fain..am luat de la magazin o cutie mare mare ..am cumparat ceva semnificativ:un ceas, un set fain de cosmetice o bomboniera mare le-am ambalat in multe multe hartii ziare, etc si cu mult scoci asta era farmecul sa se chinuie mult sa desfaca laughing si in ditamai cutia am pus hartie igienica si gen pufuleti sau snack star..si pe dedesubt si niste acadele..si cadourile super bine invelite erau saracele printre hartia igienica si restlul.a fost un moment super tare cand a deschis cadoul...s-a facut un munte de hartii laughing a fost foarte funnywinking nu zic sa faci asa.e doar o idee, asa cumam facut noi tu o poti adapta. distractie placutawinking