| SmiiileXoXo a întrebat:

Ce suprize sa-i facem prietenului nostru la majorat? Suntem dispusi de orice laughing)

14 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Sa te deghizezi in barbatwinking

| AtateaConditii a răspuns (pentru Morphines):

Si daca e barbat deja, sa se deghizeze in femeie atunci, no?laughing

| Morphines a răspuns (pentru AtateaConditii):

Da, si la asta ma refeream laughing

| MrAlex a răspuns:

Un vibrator si o papusa gonflabila rolling on the floor

| MenταLµ a răspuns:

Hai ma, o tableta misto ce-ti-am zis. E buna. Alt ceva nu prea are ce.

| MenταLµ a răspuns:

SmileXoXo! Ce cadou iai făcut.Ăla al meu¤¤¤.

| SmiiileXoXo explică (pentru MenταLµ):

Numai sambata viitoare e majoratul :d

| MenταLµ a răspuns:

A păi ce'i dai _

| SmiiileXoXo explică (pentru MenταLµ):

Pai inca nu stim sad Am zis ca tableta n-are nevoie ca are laptop cu touch screen si telefon foarte performant, ca o mini tableta. Si ne-a spus si fratele lui ca n-are nevoie de tableta.

| MenταLµ a răspuns:

Mamaî ce greu e.

| Girlikeaboss a răspuns:

Pai ii puteti lua un telefon si il puteti impacheta intr-o cutie si cutia aia in alta si aia in alta si tot asa (asa am facut la o prietene in jur de 20 de cutii ahee hee

| VivianneN a răspuns:

Cea mai tare fază ar fi să-i faci o farsă, legat de ceva la care într-adevăr ține! Să te faci că nu știi de toate astea, iar la sfârșit fă-i ceva trăznet.

| sashmik a răspuns:

Fa bannere prin oras cu un mesaj dragut; aduna toti prietenii, colegi, fosti colegi intr-un local si faceti si un tort urias, eventual cu cea mai jenanta poza a lui sau cumparati un sejur undeva in afara tarii laughing il "rapiti" cu bagajele facute si il duceti direct la aeroport big grin... ma mai gandesc si iti spun

| Sufletelultau a răspuns:

Deaorece ii baiat ati putea sa inchiriati un local si sa-i faceti diferite surprize cum ar fi: legatil la ochi si asezatil pe un scaun iar O striptease sa ii danseze in brata sau sa ii faceti un tort urias cu o poza amuzanta dea lui sau sa ii pregatiti tot felul de nebunii :* Succes! :*