| MyA_1733 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitului meu? Sunt cu el de 5 luni. si nu stiu ce cadou sa-i iau. Maine facem 5 luni

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

In primul rand felicitari...

dar de ce tocmai la 5 luni?
v-ati luat cadou in fiecare luna sau cum?
ai putea sa ii iei la 6 luni...parerea mea pentru ca e jumatate de an.

in fine...i-ai un tricou sau o pereche de ochelari...tot vine vara happy

| lawynutza a răspuns:

Ooo felicitari un album cu poze cu tine si el un parfum bilete la meci la un concert un lantisor cu initialele tale sai prepari ceva ce stii ca lui ii place etc sper ca te-am ajutat fundita?:-)

| onutza_6228 a răspuns:

draga mea pe acest forum nu se pun astfel de intrebari