| anonim55555555555 a întrebat:

Ce cadou sa ii cumpar iubitului meu? Facem 2 luni de relatie ps are 24 de ani nu spuneti sa ii cumpar ursuleti etc

8 răspunsuri:
| Bianca1001Bia a răspuns:

Tu 16 el 24 thinking Dubios
PArfum hanorac thinking adidasi de firma laughing

| anonim55555555555 explică (pentru Bianca1001Bia):

Sa stii ca dragostea nu are varsta

| ywar a răspuns:

Ia-i o gonflabila.

| anonim55555555555 explică (pentru ywar):

Nu are nevoie dde asa ceva

| ywar a răspuns (pentru anonim55555555555):

Am inteles, e fericit cu tine! Ii oferi luna de pe cer si ceva in plus. Esti femeiea vietii lui. 2 luni? Hm! Dupa 2 luni tu crezi ca aveti o relatie? Unii dintre voi nu aveti proprietatea termenilor.

| Bianca1001Bia a răspuns (pentru ywar):

Wut? ce treaba am eu? Eu nici la un an nu i'am luat ceva, pentru ca am uitat rolling on the floor))

| cOFFee666 a răspuns:

Incearca sa-i faci viata frumoasa alaturi de el si trateaza-l cu respect avand ca vizor ca daca va "Casatoriti" el va fi capul familiei cat despre cadou un sarut, o cina in oras, si niste vorbe frumoase ar fi indeajuns daca te-am ajutat imi poti darui funda sau daca nu, nuhappy

| SHORINAKIS a răspuns:

Avand in vedere ca aveti doar 2 luni impreuna, nu este musai sa ii daruiesti ceva prea emotional sau prea scump. Trebuie sa va mai cunoasteti.
Incearca ceva fun:
- bilete la un eveniment (concert, stand-up etc)
- un joc de societate, daca ii place asa ceva un ACTIVITY (http://cutia.ro/vmchk/Jocuri-in-limba-romana/Activity-Original.html) sau un remy
- sau un cosulet mare cu dulciuri cu mesajul "Tu esti mai dulce decat cosul acesta"
Sa va iubiti!