| anaaa99anaa a întrebat:

Ce cadou sa ii iau mamei de ziua ei de nastere imi cer scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| xXx3оЛуШкАxXx a răspuns:

Ai putea sai ei un fier de calcat,parfumul ei preferat, uscator pentru par, un ondulator daca are parul drept si mai sunt inca alte multe lucruri pe care ai putea sa alegi ca cadou pentru mama ta. Sper ca ti-am ajutat. Funda plzzz

6 răspunsuri:
| emima a răspuns:

Iai ceva care sa aiba amintire de exemplu un bibelou sau fa o poza cu voi si pune-o ca un tablou

| lplostonyou a răspuns:

Gandeste-te,o bluza frumoasa,o fusta,un parfum bun, gasesti tu ceva care sa-i placa, pana la urma intentia conteaza happy

| HalloweenPumpkin a răspuns:

Un parfum poti sai faci un tort sau sa ii iei un lantic sau sa ii faci tu unul din margele (mamele adora lucrurile facute de mana mai ales facute de copii ei)orice ii vei lua ea stie ca vine din inima sau poti sa ii spui un simplu te iubesc. Funda te rog...

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu voi si fa-i ceva personalizat, o cana sau o perna. Sigur ii va placea. Uita-te pe aici: www.epersonalizari.ro

| dydy1243 a răspuns:

Un parfum scump in jur de 700 de lei...pus intr-o cutie rosie cu funda aurie...laughing)))