| allynna17allynna a întrebat:

Ce cadouri o sa faceti de valentine`s day? funditSa la cel mai inspirat raspuns:X

Răspuns Câştigător
| simona_5702 a răspuns:

Deci draga alynutsa...de Valentynes`day iai putea cumpara
o pernita mare mare pe care scrie I LOVE U sau ceva ce sa-i ramana amintire mereu...caci daca ii iei ceva parfum haine sau ceva ce sa foloseasca poate nu nimeresti cei place sau cine stii ce minunatie se mai intampla si crede-ma nu conteaza cadoul ca ce e conteaza cu cata dragoste il dai si daca e o bomboana micutabig grin sa ai un happy valentines day cu iubi tau. Sper ca ti-am fost de folos, fundita?
Mult noroc in dragoste!:*:*

1 răspuns:
| Dulceatta a răspuns:

Buna
De valentine`s day m-am gandit sa ii cumpar baiatului de care imi place o pernuta in forma de inimac scris : te iubesc!
Pe aceasta perna mai este desenat un inger care iii da altui inger un cadou.
Sper ca raspunsul meu ti-a placut!