| anonim_4396 a întrebat:

Voi faceti cadouri de Valentine`s Day? Daca da ce? Sti cineva ce pot face din inimioare mici din hartie colorata, sau cum le pot face?
funda

Răspuns Câştigător
| Generalul a răspuns:

Cadoul ideal de Valentine, un portret sau o caricatura de la www.comanda-caricaturi.ro

5 răspunsuri:
| beniamin1994 a răspuns:

Eu ies cu prietena in oras! parerea mea e ca e cel mai frumos cadou daca nu ai bani! dar sincer i'am cumparat si un lantic cu initiala mea, cercei si bratara de argint!

| dbcovrigeldb a răspuns:

Stiu eu ce poti face din inimioare ) si stiu si cum sa le faci ).

| Ayanaaa a răspuns (pentru dbcovrigeldb):

Ce si cum?

| dbcovrigeldb a răspuns (pentru Ayanaaa):

Daca ai o cutioara si nu iti place exteriorul, o acoperi cu hirtie colorata iar ca sa nu fie simpla lipesti pe ea inimioare ) se primeste frumos.
Pentru a confectiona inimioarele vei avea nevoie de : http://t0.gstatic.com/......tp?/images (asa felicitare poti gasi oriunde in perioada aceasta), acuarela(sau creioane [depinde de ce ai la indemina si cu ce iti e mai usor sa colorezi]), foarfece, hirtie si un creion..vei pune felicitarea aia (in forma de inima) pe hirtie sau carton si cu ajutorul creionului vei trasa conturul ). Dupa aia, o decupezi si o colorezi cum iti place.
Apropo, daca vreai sa confectionezi o felicitare, uite-aici : http://www.unica.md/......and-made/.
Bafta!

| dbcovrigeldb a răspuns (pentru dbcovrigeldb):

Scuze,adresa de mai sus are erori, http://www.unica.md/......hand-made/

Bafta!