| gabytza_7109 a întrebat:

Ce cadouri v-ar place sa primiti cand faceti 18ani?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

O excursie in nordul Moldovei.Numai duswinking

| Psihiatra a răspuns:

A...multe:o decapotabila Mustang, o rochie Georgeo Armani, un inel cu Zvarosky(nu stiu daca am scris bine tongue ), un logodnic laughing Dc?

| baru a răspuns:

Salut. Nu multe. Unul singur, si daca se poate sa aiba si plinul facut la benzina. O masina, sport. Noua. Pa

April
| April a răspuns:

Nu pot decat sa-ti spun ca cadou m-am straduit sa ofer unui tanar ce a implinit 18 ani in vara aceasta:un sejur de doua saptamani intr-o tabara de teatru la Cambridge; si n-as spune ca n-a fost darul extrem de apreciat!

| Ana a răspuns:

O masina big grin

| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu am implinit 18 ani si am primit exact ceea ce mi-am dorit: un laptop love struck Bineinteles ca am primit si alte cadouri, dar pe acesta mi l-am dorit cel mai mult love struck

| Doddel a răspuns:

Si de la nasu mare o masina de spalat decapotabila
as vrea o masina.

| shtephie a răspuns:

O excursie in strainatate!

| cornel a răspuns:

Cadouristraight face

e logic nu?hee hee

| Loryoficial a răspuns:

Mda...maine fack 16 dar la 18 vreau o masina si o gagicutzabig grin

| RUMBURAK a răspuns:

Inca vreo 80 de ani.

| x4z5 a răspuns:

O fata cu par pe piept laughing

Tie ce ti-ar placea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O masina happy