| cosm1n_9149 a întrebat:

Ce calitati apreciezi la un amic?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Eu una prefer sa ma ajute, sa inteleage, sa te sprijine... sa ii poti impartasi sentimente, poate si secrete... Asta inseamna un AMIC!

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sinceritatea, respectul, comunicarea, loialitatea, etc.
Pa, pa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună din nou.
Cu multă plăcere @gabryel și oricând!
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Sa stie cand sa taca. Putini oameni stiu astawinkingNici eu printre eilaughing

| Ana a răspuns:

Sinceritatea, respectul, bunatatea.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Aam. puooi. s aiba aspect fizzic fain. s nu ma tradezze.sa vb cu mine multe lucruri.oh go onj :****

| gabryel a răspuns:

Ce apreciez la un amic...prostia, lasitatea, rautatea si egoismul. Nu mai tin cont de respect pentru ca nici voi de la o perioada nu mai raspundeti la intrebarile mele si...raspund si eu asa. Iti multumesc inca odata pentru raspuns Legiuitoarea. (la intrebarea aia cu maseaua)

| cosm1n_9149 explică:

Bine zis Onutzu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritatea este cea mai importanta pentru mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sinceritateahappy