| Addiction a întrebat:

Ce calitati apreciezi la persoane? Ce nu apreciezi? De ce?

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

O persoana trebuie sa fie ea. Daca-mi zice in fata ca nu ma agreaza atunci v-om deveni foarte buni prieteni. Daca zic eu ca nu il agreez, atunci nu va fi posibila prietenia.
Cum au spus si ceilalti sinceritatea conteaza, altruismul si taria de carcater. O da, si inteligenta, m-am obisnuit sa vorbesc cu hainele (imbracaminte).

4 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Apreciez sinceritatea si taria de caracter. Nu apreciez mincinuna, demagogia

| Rukhsandra a răspuns:

Apreciez sinceritatea - cam rar gasesti asa ceva la o persoana si daca gasesti uneori adevarul doare.
Ce urasc...thinking oameni falsi - cei cu 2 fete.

| Kristtine a răspuns:

Apreciez la o persoană felu de a fi, comportamentul, limbajul şi nu apreciez la o persoană minciuna

| UPSsss a răspuns:

Apreciez enorm sinceritatea parerea mea este ca daca o persoana este sincera celelate defecte pot fi trecute mai usor cu vederea.