| bfvhjcv a întrebat:

Ce carte as putea citi si eu in vacanta cand ma plictisesc? as vrea o carte horror. ce imi recomandati? funda pentru cea mai buna carte big grin

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Cimitirul animalelor de Stephen King

| T a răspuns:

Seria Casa Noptii - C. S. Kast si Kristin Cast
E o carte cu vampirii( nu seamana cu twlight) - eu am citit-o si mi-a placut.winking

| Anonim_4683 a răspuns:

Si vreme e ca sa ucizi ____ foarte frumoasa: 2 traficanti de droguri violeaza o negresa, copila de 12 ani dupa care o abandoneaza la un lac, o bat pana la sange big grin... fata este gasita de familie... sper sa iti placa :X:X

| sakurabutterfly a răspuns:

Cam tot ce scrie stephen king.

| marya161 a răspuns:

Daca nu ai citit inca maitreyi de mircea eliade doamne ador cartea aceasta love struck