| 334499 a întrebat:

Ce carte sf imi recomandati? Ador conceptul de calatorie in timp si tot ce tine de imposibil. Recunosc ca n-am citit pana acum prea multe carti dar acum cateva zile mi-a tresarit un gand in minte citind prefata unei carti politice despre Hitler happyDaca as putea citi-o si online ar fi perfect. Just name it at least. Trust me. I got it laughing (Cine stie si de unde e replica de final primeste si funda rolling on the floor )

1 răspuns:
| adriana49 a răspuns:

Buna.Nici eu nu prea mi-a placut sa citesc pana cand am descoperit cartile scrise de Charlaine Harris vampirii sudului sau Jurnalele vampirilor de l.j.Smith.CU siguranta vei dori sa citesti si celelalte volume dupa ce ai citit primul. Daca vrei sa comanzi carti poti sa comanzi de pe www.librarie.net