| USAGirl a întrebat:

Ce carte va place mai mult : " Jurnalele vampirilor" sau "Twilight" Justificativa raspunsul!

Răspuns Câştigător
| FlashXLight a răspuns:

Jurnalele Vampirilor. Mie mi se pare mai captivanta, mai palpitanta si cool. La Twilight sincer nu prea ii inteleg rostul (sincer, si scuze daca tie iti place)
big grin

4 răspunsuri:
| Pyssaa a răspuns:

Jurnalele vampirilor
cu siguranta :X

| Grey96 a răspuns:

Sincer...Mie imi place Jurnalele vampirilor.E mult mai tare! Twilight are ceva emo iar cateodatachiar te plictiseste. In schimb Jurnalele vampirilor are o actiune care te pune mareu pe jar. Oricum ceea ce ma deranjeaza e faptul ca Stephenie Meyer s-a inspirat de la Lisa J. Smith
Sfat: Daca ai citit seria de carti Jurnalele vampirilor uitate si la serial. E bestial si e foarte diferit. De abia astept sezonul 3

| bloodly a răspuns:

Mie imi plac ambele serii, dar "Jurnalele Vampirilor" m-a captivat mai mult. Oricum povestea originala este cea din "Jurnalele Vampirilor". Nu-mi place faptul ca seria Twilight este inspirata din Jurnalele Vampirilor, mai ales prima parte, si nu este originala.

| elegeo a răspuns:

Pai twilight dar cartile deoarece actiunea este foarte interesanta dar si jurnalele vampirilor e Ok daca vrei sa te uiti la Twilight citeste mai intai cartile