| CarmenAndrada a întrebat:

Ce alegeti: twilight sau jurnalele vampirilor? dc?

10 răspunsuri:
| laura23 a răspuns:

Twiligt clar love struck Edward e cel mai frumos love struck

| Eyleen a răspuns:

The vampire diaries! Mi se pare mai bun pentru ca intotdeauna te tine in suspans.

| ButterflyEffect a răspuns:

Amandoualaughing

| Lulu54 a răspuns:

Amandoua sunt SUPER TARI! Am citit cartile am vazut si filmele si sunt mega tari si cam putin triste... dar ca sa am o parere eu aleg Jurnalele Vampirilor pentru ca este mai palpitant si are mai multa actiune! :X:X:*:*

| Wanderer a răspuns:

Clar Twilight. Adica filmele nu sunt cine stie ce dar am citit cartile si sunt super. Iar dupa mine Vampire diares sunt niste facaturi pentru ca daca ati fi citit cartea Elena are parul blond si ochi albastri iar astia au copiat-o pe Bella, iar Stefan ala are parul negru sau ceva in genu si surpriza! in serial il are saten ca Edward. Nu zic ca nu o fi misto, dar aleg Twilight.

| ayase a răspuns (pentru Wanderer):

Ar trebui sa te informezi mai bine! Jurnalele vampirilor au fost scrise cu mult inaintea aparitiei lui Twilight.Si deci Twilight e o „facatura"!

| Shake a răspuns:

Jurnalele vampirilor, clar. Deoarece mi se pare ca are mai multa actiune si este mai palpitant. Si din punctul meu de vedere personajele sunt alese mai bine, se potrivesc si sunt perfecte pentru ceea ce vrea sa transmita cartea(sau serialul)

| ayase a răspuns:

Tvd!

| Alleecs a răspuns:

Ca si ButterflyEffect laughing

| Alleecs a răspuns:

Wanda te contrazic.Cartile cu ''The Vampire Diaries'' sunt diferite de serial.Deci aia cu parul mai lung sau cu parul blond nu este deloc adevarata.cum il au in serial il au si in realitare