| anka_6296 a întrebat:

Ce carti imi recomandati. asa mai horror big grin?

Răspuns Câştigător
| Tractor a răspuns:

Romel mai intai invata sa scrii corect romaneste si dupa aia dai raspunsuri din astea filozofice laughing
Jhon Soul - Creatura/Umbra

4 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cartile lui Dean R. Koontz sunt superbe. Am citit pana acum Casa tunetului si Masca. Extraordinare. Toate cartile domnului Koontz au ceva aparte. Iti pastreaza interesul de la inceput pana la sfarsit.

| yellowalien a răspuns:

Shining big grin Si cam orice altceva de Stephen King big grin

| Marii a răspuns:

Misery - Stephen King. happy

| romel a răspuns:

Iti recomnd cartea sfitna biblie pet ca domnul iisus te iubeste si te vrea in cer ce tu vrei sa te duci in iad de ceri carti satanice de hor pai te cam te inseli pet ca ma tem ca satana nu prea te are la inima si te vrea in iad mai mai mira atacul lui satana la cruce la golgota? ia mai gandeste-te un pic tuc rezi ca satana te iubeste? eu ma cam tem ca nu sitn detule fete de virsta ta care au cazut in capcana lui si lea tras in iad din nefericire si azi in iad pling o eternitate in iad pet ca au au acptat minciuna lui satan asa ca ia si citeste biblia ca domnul iisus te vrea in cer nu iad nu degeaba el a murit pe cruce la golgota ca el te iubeste ok