| IoanaBogdana a întrebat:

Ce carti imi recomandati si mie? Am 14 ani si imi plac cam toate genurile, insa m-am cam plictisit de cartile gen "Amurg", "Fascinatie", "Jurnalele Vampirilor", "Evermore", "Vampirii Sudului" etc. Vreau carti precum "Culoarea Sentimentelor", "Cititorul", "The Shining" sau "Jocurile Foamei'. Pentru cele mai frumoase ofer funda.winking

2 răspunsuri:
| Mewy a răspuns:

Jane eyre, las`o mai moale cu fantomele, Captivi in defileul panterei (cartea asta e chiar foarte bunathinking) autor :vathang ananian :X
perrine-hector malot love struck

| AddictedToLife a răspuns:

Bestia de Alex Flinn,Alex Rider de Anthony Horowitz,Statia Polara de Matthew Reiley,Percy Jackson si Olimpienii de Rick Riordan,Razboi si Pace de Lev Tolstoi, Simbolul Pierdut de Dan Brown, Scoala de Vrajitorie de E. Rose Sabin...