| Mihaela a întrebat:

Ce cautati la o fata\la un baiat? Ma refer daca ati vrea sa fiti cu respectivul\ respectiva.

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Intelegere si rabadare infinita.Sunt om al naibii de ciudatbig grin

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Fizicul, caracterul şi statutul social.

pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| alissya a răspuns:

Sa fie sincer in primul rand happy
sa fie modest, nu prea imi plac tipii populari pz´tr ca toti sunt la fel, au aere in cap.
sa ma simt protejata in preajma lui, sa imi fie in acelasi timp si prieten si sa ma inteleaga, sa ma respecte la fel cum o fac si eu si sa fie de gashca, sa aiba cate putin din toate si glumet, si iubaret si amuzant, asa cate putin...

| hax0r a răspuns:

Portmoneul si diploma de licenta, probabil sanii

| Ramo024 a răspuns:

Sa ma atraga, sa simt ca ma place foarte tare, sa ne intelegem, sa putem vorbi mult ca sa ne cunoastem, sa fie o placere sa stau in compania lui, sa fie ingrijit si parfumat.

| deviant18 a răspuns:

Sa fie amuzant. si sa fie un gentlemen. sa ma simt confortabil in compania lui. si sa fie dragutbig grin

| ralukautzadidem a răspuns:

Ochi