| hjddyyysyhs a întrebat:

As dori in special un raspuns de la o fata! Voi ce cautati la un baiat (ma refer la comportament)

8 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Sa fie :
Grijuliu
Gentil
Serios
Amuzant
Nebunatic
Intelegator

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Idem cu ce a zis miss Plictiseală, Florentina, adică.
Doar ea ştie ce e un băiat adevărat, cât şi o femeie adevarată, şi cât trebuie respectată şi ce trebuie să primească.
Ea şi cu Ray.Mai sunt şi alte lucruri de discutat, dar pe alea le ştie VerginicaFatăPRoastă.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Imi imaginez ce raspunsuri vei primi de la fete ( " sa fie atent, sa fie amuzant, bla, b bla, bla. base mde Hollywood " )

| Jessica007 a răspuns:

Sa fie fidel, afectuos si respectuos.

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Eu caut la un baiat simtul umorului, sa ma faca mereu sa zambesc, sa incerce sa ma faca fericita, chiar si atunci cand am o stare nasoala.
Sa aiba caracter. Sa fie original in tot ceea ce face. Sa vad altceva pe langa baietii aia care nici macar un "salut" nu iti dau, chiar daca te cunoaste.
Chestiile astea difera de la fata la fata.

| Relic a răspuns:

Hai sa iti zic eu ce cauta fetele la baieti
1. - bani
2. - tupeu
3. - inteligenta
4. - sa arate bine.
da, banii tupeul si inteligenta sunt mai importante decat aspectul fizic.
5. - sa faca tot ce vrea dar sa isi asume consecintele.
pwwwp din hauai :* :* :*

| CarmenTeo a răspuns:

Pai.un baiat in ochii unei fete trebuie vazut astfel:
-cu tupeu
-cu atitudine
-atrăgător
-de treaba
-grijuliu
-atent
-drăgăstos

| Joaana a răspuns:

Pai, trebuie sa stie sa iti vorbeasca. Sa te respecte pe tine si familia ta. Sa iti raspunda sincer la intrebarile pe care i le pui. Important este sa comunicati unul cu altul, si sa aveti incredere reciproca, pentru ca altfel, nu ve-ti ajunge nicaieri. Crede-ma stiu ce spun. happy.