| AxxyAlexandra a întrebat:

Ce chestii ciudate vi s`au intamplat in viata? pentru cea mai ciudata intamplare funda.big grin; X

Răspuns Câştigător
| Mary24 a răspuns:

Paiiii... o fata mi-a spus ca voi pica in 2 minute noa...am asteptat 2 minute si eu am uitat complet ca ea a spus c voi pica si eu m-am dus pana la magazin sa imi iau un suc si cand am venit am cazut si am dat cu capu de ceva baralaughing

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am avut o senzatie de deja-vu cand am vazut o blonda.Am scuturat din cap si mi-am zis ca m-au ajuns blestemeleoh go on

| Cσσкiє a răspuns:

Mi se întâmplă să prevăd chestii. Azi i-am spus prietenei mele la ce oră vin părinţii ei şi că acum o să fie singură acasă( am intuit, habar nu aveam) şi s-a uitat la mine. Mi s-a întâmplat de multe ori. Uneori e ciudat, dar e şi bine.