| AdanaBlack a întrebat:

Ce cluburi din Iasi imi puteti recomanda? Vreau cluburi pentru minori.

3 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Am o groază de cunoştinţe care se duc în Underground şi au abia 15, 16 ani şi nu le zice nimeni nimic.
Câţi ani ai?

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu cred ca exista asa ceva, decat in subsolul unui bloc. Exista doar cluburi pentru minori, dar daca te ajuta cu ceva, nu verifica nimeni legitimatiile ( la Noi, in America Verifica ) iar daca areti mai matura cu atat mai putin. Eu de curiozitate am fost prima data cam pe la 16-17 ani intr-un club si mi-am putut chiar lua si bere ( bine eu sunt baiat si tot timpu am fost ft inalt si cum am facut sala am fost mai dezvoltat ) la fete nu stiu daca e la fel, dar cu un decolteu adanc cred ca reusesti sa intri, si macar acolo poti gasi baieti cu 4-5 ani mai mari tongue nu pustani de varsta ta tongue Dar dezavantaju e ca trebuie sa gandesti si sa te comporti mult mai maturi cu astia, si evident dispusa la o "avansare" in relatie pana la cadourile oferite "sub plapuma" daca ma intelegi pentru ca de, sunt mai mari nu ar fi prima data pentru ei si odata "inceput" nu pot astepta nici eu cu lunile sau anii tongue Tu decizi acu ce alegi si unde mergi big grin Sper ca te-am ajutatwinking Ceao :*

| RazvanHDd a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

La 15 ani jumate am fost de 2 ori in Bellagio (Bucuresti) si nu mi-a zis nimeni nimic. si am in jur de 1.75.