| justAgirl_8912 a întrebat:

Ce colege/colegi de clasa va strica buna dispozitia? De ce?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu ii suport pe cei care se baga in seama singuri facand pe smecherii. Gen "uite-l si pe ala, tocilaru'" sau "ce prost e ala, cocalaru, ce smecher se crede".

7h30

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Habar nu am.Toti sunt la fel.Nu ma chinui sa ii inteleg pentru ca nu imi trezesc interesul nici ca statui de privit, d-apoi ca oameni

| Hypathia a răspuns:

Cei care stau retrasi, abatuti de parca numai ei au probleme.

| chemicalX a răspuns:

Am dreptul sa ma exprim, de fapt e una nou venita din clasa 5(sunt a 8-a now) nu spun cum o cheama, dar ii spunem castor. ma rog nu eu, dar ceilalti i-au pus asa! de ce? pai are dintii scosi din fata, parrrrr lung:-&, si nu stiu, se poarta de zici ca are 5 ani! deci se bate cu noi, cu astia din toata scoala, cum sa o placa cineva pe ea, pana si profesorii (unii) se satura de ealaughing)
funda?

| justAgirl_8912 explică:

-annie-...pai nu e vina ei ca are dintii asa. Eu ma refeream la colege/colegi care spun anumite lucruri despre voi si care nu sunt adevarate sau au tot timpul ceva de comentat despre alte persoane
P. S. la mine la liceu este o fata care se bate cu baietii si se iau profesorii de ea ( ce e drept fata are si de ce ca baietii sunt idioti rai - scuzati expresia-)

| sweet_3921 a răspuns:

Pai am o colegade la gradinita care pana in clasa a7-a (acum sunt intr-a 8-a) mi-a fost cea mai buna si mai buna si mai buna prietena. insa in acelasi timp ea avea un fix al ei,, sa nu ma depaseasca nicoleta" (nicoleta fiind eu). Intotdeauna am avut rezultate ffooaarrttee bune la invatatura pe merit dar ea le-a avut mai mult prin pile la profi Se prefacea ca e cea mai buna prietena a mea si niciodata nu ma scapa din ochi...si asta nu din prietenie ci din invidie.
Si cu asta ma enerveaza : noi suntem ffff bune prietene si totodata cei mai mari dusmani din cls noastra... si nu o suport fiind ca e foarte prefacuta.
FUNDA? pls.

| greenapple a răspuns:

Am o colega in clasa care are o voce asa de stridenta...mamaaaaa!
Si uneori striga un hellllloooooo de ala apasat ca iti vine sa te arunci pe geam(scoala mea nu are etajrolling on the floorwinking!
Deci imi strica buna dispozitie si armonia cu caietul!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Pupincuristele.