| LeonardRoller a întrebat:

Ce comentariu ii pot lasa pe facebook fetei de care imi place? Rapid!

4 răspunsuri:
| greenmile00 a răspuns:

Cele mai simple mesaje sunt si cele mai bune in cazurile de genul. Pur si simplu... lasa-i un mesaj in care ii spui ceea ce simti pentru ea.
Se spune ca incercarea moarte nu are... si mai mult de atat, poate genera surprize de proportii :)

Succes.
http://fete-singure.miradct.com/sfaturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut tongue Ai putea sa ii spui direct ca o placi, si sa o intrebi daca iti poate acorda o sansa happy Multa bafta cu ea tongue

| lolylolypops a răspuns:

II zpui ca e frumoasa si ca ai vrea o iubita ca ea!(sunt fata, asa mi s-ar parea ok), adica tu ai nevoie de parerile fetelor...

| Pericoldeexplozie a răspuns:

,,Stop.
Hei tu, da, tu. Am vrut doar să îţi spun că eşti frumoasă şi acum că ai zâmbit, sper să ai o zi faină. :3"