| AnaaMaria1995 a întrebat:

Exista vreo optiune a facebook-ului prin care o persoana sa-mi poate lasa comentariu doar daca il accept eu? Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| AsdfghjkI32 a răspuns:

Nu, dar daca vrei poti sa iti restrictionezi postarile in asa fel incat sa nu poata sa ti le vada si sa ti le comenteze. Sau, mai simplu ar fi sa stergi pur si simplu un comentariu care te deranjeaza sau nu isi are rostul.

Sper ca te-am ajutat!
Pa-pa!

3 răspunsuri:
| iAmFabulosxo a răspuns:

Hristos a înviat!
Nu există o asemenea app din păcate.
pa, pa! happy

| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie decat sa blochezi persoana respectiva si nu mai poate nici sa intre in vorba cu tine nici sa iti posteze pe profil comentarii
P.S: Nici sa iti vada profilul nu o sa mai poata.
Pa, pa.

| AleexNC a răspuns:

Buna, PAste fericit.
Nu, nu exista din pacate.
O zi buna sa ai.