| Wildie a întrebat:

Ce compatibilitate e fata(zodia pesti )-baiat (zodia scorpion)?

Răspuns Câştigător
| Kaffeetasse a răspuns:

Amandoua sunt zodii de apa deci compatibilitatea e una dintre cele mai remarcabile. Sensibilitate, spiritualitate, sentimente si trairi intense caracterizeaza ambii nativi. Grija mare la gelozia iesita din comun a scorpionului.

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Sincer, n-ar trebui sa te iei dupa compatibilitatea asta. Fiecare om e diferit, iar horoscopul este doar o coincidenta. de ex.eu sunt balanta. si mama e balanta. In horoscopul general spune ca suntem pasionate de arta etc. Mama intr-adevar e foarte pasioonata de arta(picturi, muzica de pe timpurilaughing ). Dar mie nu-mi plac, mi se par urate.nu toate,dar marea majoritate. Cu toate astea, amandoua suntem balante. n-ar trebui sa-mi placa si mie?
Nu trebuie sa te iei dupa zodiac, ia-te dupa inima. Si o relatie poate fi frumoasa daca exista respect, iubire, comunicare.