| Aflorin a întrebat:

Care este zodia necompatibila cu scorpion? Dar cu pesti?

Răspuns Câştigător
| Λl๓a a răspuns:

Zodiile necompatibile cu scorpion: varsator si leu.

Zodiile necompatibile cu pesti: gemeni si sagetator.

Funda?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Oamenii sunt compatibil sau incompatibili intre ei din cauza personalitatii, nu a zodiei.

| stapanullumii a răspuns:

Cat de retardat sa fi sa crezi in zodii? fratilor nici macar nu stiti ce e o zodie... este un ansamblu de stele care raportat la privirea de pe coordonatele spatio-temporare "par" a fi ceva

asa ca nu mai credeti in porcariile cu zodiile.

| stapanullumii a răspuns:

@suntserios

la cati retardati cred in zodii. adica sa fim seriosi. unii lasa asta sa le conduca viata

macar vad ca tu si cu mine suntem normali happy. dar cum ar fi cel care a pus intrebarea sau cel care a raspuns despre zodii sunt praf. copii distrusi happy. dar ce sa le cerem? trebuie cineva sa spele si pe jos...